Już po raz trzeci Gminna Rada Seniorów organizuje dla mieszkańców akcję „Letnie Wędrowanie po Gminie”, odbywającą się pod hasłem:
„Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie.”
Podczas tegorocznych wędrówek odwiedzimy Unisław Śląski, Rybnicę Leśną, Sokołowsko oraz Łączną, poznając i odkrywając miejsca, które są blisko nas, a często pozostają nieznane. To doskonała okazja, by zachwycić się pięknem naszej gminy, jej przyrodą, historią oraz wyjątkową atmosferą.
Wczoraj odwiedziliśmy niezwykłe miejsce, w którym królują cisza, spokój i bliskość natury – Agroturystykę „Lepiej trafić nie mogliście”. To miejsce urzeka swoim klimatem, gościnnością i otoczeniem, pozwalając choć na chwilę oderwać się od codziennego pośpiechu.
Serdecznie zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego wyjątkowego zakątka naszej gminy. Naprawdę warto przekonać się, jak wiele pięknych miejsc mamy na wyciągnięcie ręki.












