UWAGA! To pewnie nie będzie ostatni wpis o targach TT Warsaw, w których dzięki wsparciu z Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz ze środków Gmina Mieroszów wzięliśmy udział!

Przez 3 dni rozdaliśmy prawie 1,5 tysiąca naszych ulotek i zaprosiliśmy turystów do przyjazdu do Sokołowska, Wałbrzycha i w ogóle – na Dolny Śląsk !!

Cieszyły nas tłumy przy naszym stoisku, cieszyły pytania o ofertę noclegową i kulturalną.

Byliśmy też na scenie głównej! W 20-minutowym wystąpieniu o naszym partnerstwie opowiadał Tomek (Pan Przewodnik z Polska Górom) oraz Andrzej z Schronisko PTTK Andrzejówka.

Dziękujemy pozostałej części naszej reprezentacji na targach (Radosno Ośrodek Wypoczynkowy, Sokołowsko Laboratorium Kultury, Edyflora) i pozdrawiamy pozostałych partnerów:

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej, GreenEbike Sudety – Sudecka Rowerownia, Kawiarenka Smaków, Sokołowsko Leśne Źródło, SpacerowniaSokołowsko, Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych RCWIP, Dzika Owca, Sokolowsko365.pl, Góry Wolności.

Dziękujemy, że jesteście i udowadniacie, jak wielki sens jest we wspólnym działaniu!

Dolnośląska Ekonomia Społeczna

Wałbrzyska Ekonomia Społeczna

Pozdrawiamy też Kaczawska Sieć Współpracy i Turystyczna Trzynastka – jesteście dla nas inspiracją!

Obserwujcie nasz profil, niebawem przekażemy piękną wiadomość 😉 Kolejny efekt naszej współpracy ❤

No i zapraszamy do nas. Niebawem siadamy nad wiosenną ofertą! Będzie pięknie!

Na koniec przypominamy, że udział w targach był finansowany ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #ProgramRozwojuOrganizacjiObywatelskich. Komitet do spraw Pożytku Publicznego

Dziękujemy!