PoRACHUNKI FIZYCZNO-MATEMATYCZNE 2023

31 maja 2023r w PSP Mieroszów po raz kolejny odbył się GMINNY KONKURS pod nazwą „PoRACHUNKI FIZYCZNO-MATEMATYCZNE” pod patronatem Burmistrza Mieroszowa p. Andrzeja Lipińskiego.
Konkurs przypominał w formule popularny teleturniej „Awanturę o kasę”. W pierwszej części trzyosobowe reprezentacje poszczególnych klas 7 i 8 walczyły o wejście do finału. Kapitanowie drużyn prowadzili licytacje punktowe, chcąc mieć możliwość odpowiedzenia na pytania w poszczególnych kategoriach z zakresu matematyki i fizyki.


Po finałowej rywalizacji konkurs wygrała drużyna klas VIII z PSP w Mieroszowie, którą reprezentowali Kacper Wereszczyński, Mateusz Woźniak oraz Maciej Pisowacki zdobywając główny tytuł Mistrzów Konkursu.
Drugie miejsce w finale, a zarazem pierwsze w kategorii uczniów klas VII wywalczyli uczniowie z Zespół Szkolno Przedszkolny im. J. Korczaka w Sokołowsku w składzie Sofia Katrechko, Szymon Nowakowski oraz Marcel Kukułowicz.

Drugie miejsce w klasyfikacji klas VIII zajęła drużyna z PSP w Sokołowsku w składzie: Michał Sosnowski, Krystian Macicki, Filip Szymański natomiast w klasyfikacji klas VII drugie miejsce zajęła drużyna PSP z Mieroszowa w składzie: Przemysław Skiba, Mateusz Kowalski oraz Dawid Rebizak.

Młodzieży serdecznie gratulujemy wywalczonych lokat!!!

Serdecznie dziękujemy Nauczycielom Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie – Panu Janowi Nowaczykowi oraz Pani Anna Zalewskiej-Dudzie za sprawną organizację konkursu, jak również Paniom Alicji Kwiecień oraz Krystynie Zalewskiej – emerytowanym nauczycielkom Szkoły, które włączyły się w realizacje konkursu w charakterze ekspertek.