Podziękowanie dla Policjantów

Na zaproszenie Burmistrza Mieroszowa Pana Andrzeja Lipińskiego, urząd odwiedzili dziś zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu – podinspektor Janusz Kozendra, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji- podkomisarz Marcin Świeży, Komendant Komisariatu Policji w Boguszowie- Gorcach- podinspektor Sylwestra Wawrzyniak, specjalista- Agnieszka Głowacka- Kijek, mł.asp.Bartłomiej Matyjasik.

Burmistrz w imieniu władz samorządu Gminy Mieroszów złożył najserdeczniejsze podziękowania mł. asp. Bartłomiejowi Matyjasikowi i sierż. Wojciechowi Grabasowi, za empatyczną postawę i zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, w związku z wzorową interwencją i udzieleniem pierwszej pomocy, które przyczyniły się do uratowania życia mieszkańcowi naszej Gminy.

Serdeczne podziękowania Burmistrz pragnął złożyć – nieobecnemu niestety na dzisiejszym spotkaniu – Panu Rafałowi Strzale, który wykazał się wzorową obywatelską postawą, zaangażowaniem, empatyczną postawą wobec drugiego człowieka i zaniepokojony o zdrowie i życie Sąsiada, poprosił o pomoc i interwencję Policjantów z Komisariatu w Mieroszowie.

Godna naśladowania postawa i interwencja trójki Bohaterów została nagrodzona na niezwykle wzruszającym spotkaniu, podziękowaniami i drobnymi upominkami.

Podziękowania w imieniu nieobecnego również sierż. Wojciecha Grabasa, odebrała podinspektor Sylwestra Wawrzyniak.