Dzisiejsza Gala Przyznania Stypendiów Burmistrza Mieroszowa za wyniki w nauce, osiągnięte w I semestrze roku szkolnego 23/24, była okazją do złożenia gratulacji i podziękowań Uczniom naszych szkół podstawowych jak i Rodzicom oraz Pedagogom👍
„Nasze spotkanie jest szczególnie ważne z uwagi na Naszą Młodzież. Ważnym jest, aby młodych ludzi nagrodzić i wyróżnić w należyty sposób, pogratulować osiągnięcia doskonałych wyników w nauce, wytrwałości i przede wszystkim pracowitości. Wierzę, że ciekawość świata i ludzi, pasja w poszerzaniu wiedzy oraz zdobywaniu nowych umiejętności towarzyszyć będzie Wam niezmiennie na każdym etapie edukacji”- pogratulował Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński.
Warunkiem otrzymania stypendium było uzyskanie przez ucznia średniej ocen co najmniej 5.40- klasy IV-VI oraz średniej 5.30- klasy VII i VIII.

W I półroczu takimi osiągnięciami mogło pochwalić się siedemnaścioro uczniów naszych szkół.

PSP Mieroszów :
👉Zuzanna Gargol
👉Lena Kosek
👉Zofia Parzelska
👉Franciszek Szczapa
👉Anna Busz
👉Blanka Nowaczyk
👉Barbara Wintoniak
👉Hanna Duda
👉 Magdalena Kryłowicz
👉Kaja Siniecka
👉Kamil Lizak
👉Maria Bochenek

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowalowej :
👉Kaja Wardzińska

Zespół Szkolno Przedszkolny im. J. Korczaka w Sokołowsku :
👉Nadia Mikłasz
👉Aleksander Żałobka
👉Tymoteusz Wolski
👉Lena Walter-Sokołowska

W trakcie gali uczniowie Szkoły Podstawowej w Mieroszowie przygotowali i zaprezentowali, pod czujnym okiem Pań Joanny Altheim, Małgorzaty Przybylskiej oraz Elżbiety Urbanik piosenki i wiersze Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima wprawiając widownię we wspaniały nastrój – bardzo dziękujemy ❤️
Oczywiście podziękowania trafiły również do Dyrektorek Szkół: Pani Katarzyny Tudry, Danuty Wypych i Grażyny Lektarskiej.
Gratulujemy ‼️